Єдина Країна! Единая Страна!

Реєстрація в інтернет-магазинах або за що ви так ненавидите своїх клієнтів?

Березень 21st, 2009

Я не розумію, чим керуються програмісти, які змушують користувачів інтернет-магазинів обов’язково реєструватись при оформленні покупки? Невже не очевидно, що до біса мені здалась ваша реєстрація, коли я просто хочу замовити довбану книжку, і далі займатись своїми справами?

Може на стільки прості й очевидні, навіть для мене, людини, яка досить погано розбирається у зручності користувацьких інтерфейсів, речі не пишуть у книжках по usability? Та ні, пишуть, і не просто пишуть, а ще й розповідають реальні історії про цю ідіотську реєстрацію. Просто їм, схоже, до шмиги здалося читати усю цю “теоретичну херню”.

Ну, хіба це так складно, додати кнопку “Продовжити без реєстрації”?

registration_form_in_internet_shops-3

Може вони збуджуються дивлячись на те, що отримуване по запиту `SELECT COUNT(id) FROM users;` число стає усе більшим, і більшим, не усвідомлюючи або ж просто ігноруючи той факт, що більшість цих облікових записів є одноразовими?

Власне, злість уже проходить, та й писати далі немає сенсу, бо суть зрозуміла (і вдома уже досить багато років), тож НЕ РОБІТЬ ТАКОГО!!!

Коментарі

коментарі

Powered by Facebook Comments

7 коментарів to “Реєстрація в інтернет-магазинах або за що ви так ненавидите своїх клієнтів?”

 1. crash Says:

  Я считаю надо либо писать “хуй” либо не писать вообще, потому что звездочки как-то по-детски 🙂

  а такой хуйней страдают почти все магазины, даже амазон, но там как-то так все просто и понятно, что и нервничать не получается 🙂

 2. admin Says:

  Олександре (Алєксандре?), який так гостро, вміло і саркастично зіграв на заголовку, мені потрібно було лиш _один_ раз придбати щось у цьому магазині, і більшість моїх покупок саме такі.

  Невже це складно зрозуміти, не полізу я до своєї поштової скриньки шукати листа двохрічної давності від магазину, зі своїм паролем.

  Ви ж — значно досвідченіша за мене людина у даному питанню (ага, ґуґл про все розповість), на біса грати на особистостях? Я, як _молодший програміст_ (ага, можете ще й це висміяти) взагалі не займаюсь розробкою і програмуванням графічних інтерфейсів, лише серверних частин, АРІ ядра проекту, тощо. Але мене бісять подібні речі, бо це не просто “ой, трішки не правильно зробили”. Це найелементарніші речі, які повинен знати кожен, хто має справу з GUI.

 3. f**ng idiot Says:

  Неужели это сложно понять? В следующий раз Вы заказываете новый товар, вместо заполнения адреса и прочих атрибутов входите под своим аккаунтом. Это как минимум. Далее при следующем Вашем посещении магазин может размещать контекстную рекламу, исходя из Ваших предыдущих покупок. Ну и так далее. Вот что реально я не понимаю, Вы – фрилансер? Сами, как программист, требования к продукту выдвигаете? Не хотите покупать – закрывайте браузер и далее … на Хауса.

 4. f**ng idiot Says:

  Сорри, посмотрел на профайл – таки оказался не прав. Это предыдущая контора растит достойные кадры. Столько гонора в 21 год.

 5. My Says:

  Это часто требование заказчика

  Вот зачем на этой форме требуется обязательный email? 🙂

 6. f**ng idiot Says:

  Должен согласиться, что выпадка была достаточно резкая, но я просто не понимаю, почему стало принято писать в блогах все через мат-перемат.
  Опять же, “очевидность” того, как делать неправильно, достаточно спорна и неочевидна. 🙂

 7. admin Says:

  Згоден, забагато емоцій, воно того не варте, але, як то кажуть, від чистого серця.

  Ну все, забули, бо зовсім не цікава для обговорення тема.

Leave a Reply